मनकामनापोष्ट

Written by 3:39 pm ताजा अपडेट, मधेस प्रदेश, राष्ट्रिय, समाज

वडाध्यक्षमा उम्मेदवार मनोज जयसवाल द्वारा नयाँ बर्ष २०७९ को शुभकामना व्यक्त


कपिलवस्तु,चैत्र ३० गते । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं १ नेकपा एमाले कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं १ कार्य समिति अध्यक्ष मनोज कुमार जयसवालले नयाँ बर्ष २०७९ को शुभ अवसरमा सम्पूर्ण नगरवासी, आमाबुबा, दाजुभाइ, दिदी बहिनी, इष्ट मित्र, कर्मचारी लगायत समस्त नेपालीहरूमा हार्दिक मंगलमय शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको छ।

जयसवालले स्वदेश तथा विदेशमा रहनु भएका सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ,दिदी बहिनी हरूमा नयाँ बर्षको हार्दिक सुभकामना व्यक्त गर्नुभएको हो ।

नेपालको नयाँ बर्ष २०७९ को अवसरमा अवसरमा सम्पूर्ण नेपाली जनताका बीच परस्पर सम्मान, सद्भाव र सुदृढ एकताका निम्ति उत्तरोत्तर प्रगति, सुस्वास्थ्य र दीर्घायुको मंगलमय कामना प्रकट गरेका छन्। साथै वडा नं १ बाट वडाध्यक्षमा उम्मेदवारी दिने बताउदै सबैसंग सहयोग गर्न अपिल समेता गरेका छन् ।

(Visited 12 times, 1 visits today)

HTML tutorial