मनकामनापोष्ट

Written by 5:00 pm मधेस प्रदेश, समाज

यूवा संघ नेपाल कलैया संयोजक हरिओम साह सहित एकिकृत समाजवादी पार्टीमा समाहितअमरेस कुमार पाण्डेय
बारा,भाद्र १४ गते ।
जयकिसुन यादव सहित विभिन्न स्थानीय तहको युवा नेताहरु नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टिमा समाहित भएको छ । युवा संघ नेपाल महगढीमाई नगर कमिटी अध्यक्ष जयकिसुन यादवले आईतवार एक प्रेस बिज्ञपति जारी गर्दै दक्षिणपन्थी ,बिकृती ,बिसगतीको विरुद्ध गर्दै कम्युनिस्ट आन्दोलनलाई उर्जाशिल संस्कृतिको रक्षा ,मुलुकको समृधिको र आमजनताको खुसिको लागि नेकपा एकीकृत समाजवादिपार्टी दर्ता भएको प्रेस बिज्ञप्ती मार्फत सबैलाई जानकारी गराएको छ । देशभरका युवा शक्ति एउटै खम्बामा समाहित हुन महागढीमाईनगर कमिटी अध्यक्ष जयकिसुन यादवले आग्रह गर्नु भएको छ । युवा संघ नेपाल कोल्हबी नगर कमिटी अध्यक्ष बिरेन्द्र चौधरी , युवा संघ नेपाल आदर्श कोतवाल गाउँ कमिटी अध्यक्ष दौलत मन्सुरि लगायत कलैया उपमहानगरपालिका नगर कमिटी अध्यक्ष हरिओम साह नेकपा एकीकृत समाजवादिमा समाहित भएको जानकारी दिनु भएको छ ।

(Visited 67 times, 1 visits today)

HTML tutorial