मनकामनापोष्ट

Written by 12:20 pm ताजा अपडेट, लुम्बिनी प्रदेश, समाज

कृष्णनगरमा जनमत पार्टी को नगर अधिवेषन सम्पन्न ः ५१ सदस्यीय कमिटी गठनअजय मिश्रा
कपिलवस्तु, भाद्र २८ गते ।
कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिकामा जनमत पार्टीद्वारा नगर कमिटी गठन गरिएको हो ! कृष्णनगरमा रहेको रामजानकी मन्दिरको हालमा बैठक बसि छलफल गर्दा ५१ सदस्यीय समिती बिनोद कुमार ओझाको अध्यक्षतामा गठन गरिएको हो

उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा जनमत पार्टी कपिलवस्तु जिल्लाको जिल्ला अध्यक्ष राम लाल यादवले आफ्नो मिठो स्वागतमन्तव्य दिनु भएको हो ! विशिष्ट अतिथिको रूपमा जनमत पार्टी कपिलवस्तु जिल्लाको कोषाध्यक्ष मो .हनीफ गद्दीले पनि आफ्नो स्वागत मन्तव्य दिनु भएको हो ! जनमत पार्टी कपिलवस्तुको जिल्ला सदस्य राम राज चौधरी लगायतले स्वागत मन्तव्य दिदै यहाबाट भ्रष्टाचारी हटाउने समेत बताएका छन !

कृष्णनगर नगरकमिटी गठन गर्दा अध्यक्ष पदमा बिनोद कुमार ओझा ,उपाध्यक्ष पदमा राम बृक्ष चौधरी, महिला उपाध्यक्ष पदमा समुन्द्र देवी लोहर ,कोषाध्यक्ष पदमा नसिर खाँ,सचीव पदमा बिस्णु प्रसाद मोर्या,सहसचीव पदमा हरिस कुमार चौधरी, महिला सदस्य सन्जु देवी केवट , सदस्य संजय बिस्वकर्मा लगायत ५१ सदस्यीय नगर कमिटी गठन गरिएको हो !

नगर् अधिबेशन कार्यक्रममा मनोज माली, हाजी नसिर खा , हकिकुल्लाह,राम चन्दर यादव ,शिव प्रसाद चौहान, शक्ति देवी चौहान लगायत कृष्णनगर न.पा .को १देखी १२ वार्ड सम्माका सयांै को संख्यामा कर्याकर्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो !

जनमत पार्टीद्वारा कृष्णनगर नगरपालिकाको मेयर पदको प्रत्यसी र युवा नेता मनोज कुमार ओझाले पनि आफ्नो स्वागतमन्तव्य दिदै यहा समाजलाई राम्रो बनाउने ,बिकाश गर्ने र यहाबाट भ्रष्टाचारी हटाउने लगायतको कुराहरु भन्दै बिनोद कुमार ओझाको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो !

(Visited 4 times, 1 visits today)

HTML tutorial