मनकामनापोष्ट

Written by 4:42 pm ताजा अपडेट, मधेस प्रदेश, राजनीति, राष्ट्रिय, समाज

नेपाल लेखापढी कानुन ब्यवसायी एसोसिएसन बारा कलैया को सधारण सभा समपन


बारा,पुस २१ गते । नेपाल लेखापढी कानुन ब्यवसायी एसोसिएसन बारा कलैया को सधारण सभा समपन भएको छ ।

लेखापढि कानुन ब्यवसायि एसोसिएसन बारा को अध्यक्ष बृजकिशोर यादव (भगत जी ) को अध्यक्षता मा समपन कार्यक्रम को प्रमुख अतिथी भुमिसुधार तथा मालपोत कार्यलय बारा कलैया को प्रमुख गोपाल प्रसाद बाराल को रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रम को विशिष्ट अतिथी लेखापढी कानुन ब्यवसायी एसोसिएसन प्रदेश न २ को प्रदेश सदस्य जितनरायण प्रसाद पटेल अतिथी अ्मरदिन मन्सुर अतिथी हरि प्रसाद जैसवार रामगया प्रसाद कानु दुर्गा साह कानु समिति को उपा अध्यक्ष शिवपुजन ठाकुर सचीव दिनेश पटेल कोशा अध्यक्ष प्रमानद पटेल सदस्य सुबास यादव सदस्य नरेन्द्र तिवारी सदस्य लक्षमन यादव सदस्य केशव यादव लगायत को विशेष उपस्तिथि रहेको थियोे ।

उक्त कार्यक्रम को सचालन समिति को सदस्य उपेन्द्र पासवान ले गरेका थिए ।

(Visited 1 times, 1 visits today)

HTML tutorial