मनकामनापोष्ट

Written by 10:38 am ताजा अपडेट, मधेस प्रदेश, राष्ट्रिय, समाज

व्यवसायिक गाई भेसि पालन गरि लाखौंको आम्दानी गर्न सकिनेशुभ नारायण यादव
सप्तरी,माघ २५ गते ।
सप्तरीका किसानहरुले व्यवसायि रुपमा गाई भेसि पालन गरेर बार्षिक लाखौंको आम्दानि गर्न सकिने बताएका छन । राजविराज नगरपालिका पशु पक्षि विकास शाखाको आयोजनामा राजविराजमा आयोजपत गाई भेसि पालन सम्बन्धि तीन दिने तालिममा सहभागीहरुले सो कुरा बताएका हुन । कार्यक्रममा सहभागीहरुले नेपाल कृषि प्रधान देश भएकोले बेज्ञानिक तरिकाबाट व्यवसायिक रुपमा कृषि गरेमा देशको समेत मुहार फेर्न सकिने बताएका छन । राजविराज नगरपालिका पशु पक्षि विकास शाखाका अमरेन्द कुमार झाको अध्यक्षता तथा राजविराज नगरपालिकाका निमित्त प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत भोगेन्द प्रसाद यादवको प्रमुख आतिथ्यमा आयोजित सो तालिमको उदघाटन समारोहमा सहभागी बक्ताहरुले सीप लिए पछि किसानहरुले आय आर्जन गर्न सकिने बताउनुभयो । उक्त कार्यक्रममा राजविराज नगरपालिकाका स्वास्थ शाखा प्रमुख निरन्जन यादव , डा. प्रभात झा , पशु पक्षि शाखाका परमेश्वर यादव , युवा पत्रकारहरु शुभ नारायण यादव ,चन्दन यादव लगायतका बक्ताहरुले आ आफनो शुभकामना मन्तव्य ब्यक्त गरेका थिए ।उक्त तीन दिने तालिममा प्रत्येक वडाबाट २ जना किसानका दरले ३२ जना किसानहरुको सहभागीता रहेको आयोजकले जनाएको छ ।

(Visited 12 times, 1 visits today)

HTML tutorial